Kadınlar Yatakta Nelerden Hoşlanır?


Kadınlar Sevişirken Konuşmak
Kadınlar sevişirken güzel göründüğünü ve güzel koktuğunu duymak ister. Bu yüzden, ön sevişmeye başlarken kadınlarla konuşmak cinsel ilişkideki mutluluğu arttıracaktır. Saçlarının harika göründüğünü, kokusundan etkilendiğinizi hatta mastürbasyon yaparken hep onu hayal ettiğinizi söyleyebilirsiniz. Bazı kadınlar ilk sevişmelerde tutuk kalabilir ve size cevap vermeye çekinebilirler. Fakat siz yinede devam edin, emin olun en sonunda zafer sizin olacaktır.

Kadınlar Erotik Öpüşmeler
Kadınların zevk aldığı noktalardan biri dudaklarıdır. Sevişmeye ilk önce dudaklardan başlamak, zevkli dakikaların garantisi olacaktır. İçinde bulunduğunuz duruma göre bazen yumuşak bazen de sert hareketler ile öpüşmek, kadınları cinsel açıdan uyarmaya yardımcı olacağı için onları sevişmeye hazır bir hale getirecektir.

Kadınlar Klitoral Orgazm
Vajinal orgazm, çoğu kadın için zordur. Hatta bazen partnerinin moralini bozmamak için kendini feda edip orgazm taklidi yapan kadınlar vardır. Ne yazık ki bir süre sonra cinsellikte mutlu olmadığını fark eden kadın gitgide erkekten uzaklaşmaya başlar. Partnerinizin cinsel isteğini artırmak ve kendinize bağlamak istiyorsanız, klitoral orgazm olmasını sağlamanız gerekir. Elle ve dille uyarıldığı zaman birkaç dakika içinde orgazm olacak ve size minnettar kalacaktır.

Kadınlar Uzun Ön Sevişme
Bazı kadınların sevişmeye hazırlanması uzun sürebilir. Burada erkeğe büyük bir görev düşmektedir. İstek, sabır ve şefkat ile uzun ön sevişmeler yaparak kadın uyarmalı ve kendini rahat hissetmesi sağlanmalıdır. Saçlarına, göğüslerine ve dudaklarına dokunup kadın tahrik edebilir. Bu sayede ön sevişme süresini kolaylıkla uzatabilirsiniz.

Kadınlar Geç Boşalan Erkek
Bazı erkeklerin erken boşalma sorunu vardır. Ne yazık ki bu durum kadını mutsuz eder ve erkekten soğumasına neden olur. Erken boşalma süresi için net bir rakam vermek doğru olmaz. Fakat aktif cinsel ilişkide üç dakikanın altında boşalan erkekler, erken boşalıyor anlamına gelmektedir. Bu konuda uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Kadınlar Bakımlı Erkek
Dünyanın en yakışıklı erkeği bile olsanız, ter kokuyorsanız ya da kötü ağız kokunuz varsa kadınların gözünde hiçbir değeriniz kalmaz. Sevişmeden önce duş almak ve dişleri fırçalamak ya da deodorant kullanmak yatakta başarıyı yakalamanız için oldukça etkilidir.