Konuşulmayan Seks Tüyoları

Bazı sex kuralları vardır ki, konuşulmaz fakat uygulanması gerekir. İşte sizlere birkaç seks tüyosu.

Partnerinizle İlk Seferiniz Asla En İyi Değildir
Birbirinizi daha önce hiç çıplak görmediniz. Yatakta nasıl olduğuna dair en ufak bir fikriniz bile yok. Sizin yataktaki performansınızı nasıl değerlendireceğine dair kuruntularınızı kafanızdan atın. Sakin olun ve her şeyi akışına bırakın.

Ön Sevişme Önemlidir
Ön sevişmenin önemli olmadığını söyleyen kişilere kulak aldırmayın. Koşmaya başlamadan önce yürümek gerekmiyor mu? Seksi ağırdan alıp ön sevişme ile havaya girmek daha eğlenceli olacaktır.

İletişimin Kesilmesi Gereken Noktalara Dikkat
Sizinle sevişirken vücudunuzla ilgili küçücük bile kötü yorum yapan biriyse, değersizdir ve derhal iletişiminizi kesmeniz gerekir.

Bebek Gibi Konuşmak Bu Aşamada Geçerli Değil
Yetişkin iki insanın sevişirken bebek gibi konuşması hiçte seksi değildir. Yaşınıza daha uygun şekilde seksi kelimeler ve sıcak bir ses tonu seçmelisiniz.

Seksin Komik Olması Kaçınılmazdır
Komik yüz ifadeleri, garip sesler ve seks pozisyonu almaya çalışmak… Bu komikliği benimserseniz durumların tuhaflaşmasını engellersiniz.

Kıyafetlerinizin Hepsini Çıkartın, Çoraplarda Dahil
Çırılçıplak bir bedende çorapların göze batması hiç hoş değildir. Çorapla sikiş yapmak atmosferin iticileşmesine yol açar. Yatağa girdiğiniz anda onlardan kurtulun.

Seksten Sonra Kaçmak
Yaşadığınız cinsel deneyim hoşunuza gittiyse ve tekrardan davet edilmek istiyorsanız, seksten sonra hemen kaçmamanızı öneriyoruz. Bu çok kaba bir şeydir. Yatıya kalarak daha eğlenceli saatler geçirebileceğinizi unutmayın.