Seksteki Tutkunluğunuzu Yenmeye Çalışın

Kendinizi Tanıyın
Öncelikle hem zihnen hem de bedensel olarak sizi tahrik eden şeyleri belirlemelisiniz. Biraz düşünme payı verin kendinize. Neyi daha fazla yapmak istersiniz? Bayıldığınız şeyler nedir? Bütün bu soru işaretlerini giderin ve partnerinizle paylaşın.

Biraz Rahatlayın
Seks sırasında partneriniz ile çılgın şeyler yaşamak istiyorsunuz, fakat sizi alıkoyan bazı nedenlerin olduğunu mu düşünüyorsunuz? İlk önce şunu düşünün; yaşayacağınız her şey yatak odasında kalacak ve partnerinizle aranızda güzel bir sır olacaktır. Kendinizi özgür hissedebileceğiniz en keyifli ortam sex anıdır. Kendinizi frenlemek yerine, bu hazzın tadını çıkarmayı denemelisiniz. Kendinizi sevmeyi öğrenin. Teninizi okşayın. Kimsenin sizin hakkınızda ne düşündüğünün hiçbir önemi olmamalıdır. Sadece ne kadar kusursuz olduğunuza odaklanmaya çalışın.

Bolca Vaktiniz Var
Orgazm yaşamayı, yetişmeye çalıştığınız bir sınav gibi düşünmeyin. Eğer üzerinizdeki baskıyı bir nebze bile olsa atarsanız, defalarca orgazm olmanın yolunu ciddi anlamda bulabileceksiniz.

Pratik Yapmayı Deneyin
Kegel egzersizlerini duydunuz mu? Bu kadınların en iyi arkadaşıdır. Basit egzersizler ile orgazmlarınızın şiddetine yoğunlaşabilir, sayısını arttırabilirsiniz.

Hassas Noktalarınıza Odaklanın
İster yalnız olun, ister partnerinizle birlikte hiç fark etmez! Orgazma ulaşacağınızı hissettiğiniz anda daha az tahrik olduğunuz bir noktaya odaklanın ve yoğunluk derecesini biraz azaltın. Sonrasında ise en çok tahrik olduğunuz hamleleri devam ettirin. Böyle bir seri yakaladığınız zaman orgazm olmanız çok daha şiddetli olacaktır.