Vücudunuzun En Hassas G Noktasını Keşfedin


Orgazm olmayı başarabilen kadınların sırrını merak ediyorsanız, vücudunuzdaki hassas noktaları keşfetmeniz gerekir. İyi bir seksin altın kuralı orgazm olmayı başarmaktır.

Peki Nerede Bu G Noktası?
Kadın ve erkekte farklı olan G noktaları, her insana göre değişiklik göstermektedir. G noktası, hassasiyet ve keyif noktaları olarak tanımlanabilir. Yani partnerinizin G noktasının tek bir nokta olması imkansızdır. Bu yüzden partnerinizin zevk almasını sağlamak için tek bir yer aramak yerine keşiflere çıkmayı denemelisiniz.

G noktasının babası olarak bilinen Doktor Grafenberg’e göre; G noktası vajina girişinin yaklaşık 4 cm sonrasında yer alıyor.

A Noktası Nedir?
Bu nokta vajinanın en dibinde yer almaktadır. Bu bölgeye uygulanacak baskı sayesinde orgazma hazırlanmak çok daha kolay olmaktadır.

C Noktası Nedir?
Neredeyse herkesin çok yakından tanıdığı ve en güvenli orgazm yollarından biri olarak nitelendirdiği C noktası aslında klitorisin ta kendisidir. Kadınların büyük bir kısmı sadece klitoral orgazm olmaktadır. Klitoris ise vajina girişinin üst bölümünde ve vajinanın dış dudaklarının bir parçasıdır.

U Noktası Nerede?
U noktası ise idrar yolunun girişinde bulunmaktadır. Bu noktaya dokunulması da orgazm olmada önemli bir rol oynamaktadır.

P Noktası Nerede?
Bu nokta adını Perineum denilen anüs ve vajina arasındaki bölgeden alır. Bu bölgeye uygulanacak baskı, diğer bölgelerdeki baskı gibi oldukça haz vericidir ve orgazma hazırlamada rol oynar.